Popis

Image result for jade haier

 

"Dýchejte svěží vzduch s klimatizací budoucnosti"

Haier je číslo 1 na světe mezi připojitelnými klimatizacemi (včetně chytrých klimatizací), s podílem na trhu v roce 2017 - 30.5%. První místo v této kategorii Haier obdržel již druhým rokem v roce nadcházejícím 2018.
Klimatizace Haier vnesou svěží vzduch do domácnosti i komerčního objektu. Jsou tiché a vytváří komfortní vnitřní prostředí. Seznamte se s chytrými funkcemi, které vám usnadní život.

 

Zdravé prostředí

Vestavěný elektrostatický filtr zbavuje vzduch prachu (PM2,5) a technologie Selfclean dalších alergenů a bakterií. Dýchejte už jen čistý vzduchu a žijte ve zdravém prostředí.

 

Myslí za vás

Dálkové ovládání přes WiFi, inteligentní proudění teplého i chladného vzduchu nebo přizpůsobení provozu pro nerušený spánek. Umělá inteligence využívá senzory přítomnosti osob a intenzity osvitu.

 

Úsporný provoz

Inteligentní senzory snižují výdej energie podle počtu osob v místnosti i slunečního světla. Spotřeba elektřiny se v pohotovostním režimu snižuje z 8 W až na 1 W.

 

HAIER předvádí novinku a to klimatizaci HAIER JADE DC Inverter A+++, která má v sobě zabudovaný elektrostatickou čističku vzduchu. Jednotka je určená pro náročné klienty, pokud jste např. alergik, tak je to pro Vás jednoznačná volba. Dále jednotka disponuje funkcí Self Clean/CleanCool, která zajišťuje čistý a zdravý vzduch v místnosti.Po aktivaci této funkce dojde k zamrazení povrchu výměníku vnitřní jednotky a následně i jednotky venkovní, čímž jsou odstraněny nevítané viry a bakterie.

 

 
Klimatizace HAIER Tundra Green HSU-35TA09
Klimatizace HAIER Tundra Green HSU-35TA09

(3,6 kW chlazení, 4,2 kW topení - tepelné čerpadlo vzduch-vzduch do -15°C! SCOP 4,6; chladivo R32); A++/A+; super tichý provoz, WIFI (volitelné)

Cena jednotky 18.000,- bez DPH

 

HAIER FLEXIS HSU-35F1W4
HAIER FLEXIS HSU-35F1W4

(3,5 kW chlazení, 4,2 kW topení; -20°C! SCOP 4,6), nové chladivo R32 A+++/A++; Wi-Fi, 17 dB-super tichý, 3D proud vzduchu, Eco Sensor pro komfortní šíření vzduchu

Cena jednotky 26.400,- bez DPH 

 

MÁTE ZÁJEM O NÁVRH KLIMATIZACE ČI TEPELNÉHO ČERPADLA ZDARMA!
Napište nám a mi Vám zavoláme na zpět.