KLIMATIZACE LG

Bytové klimatizace LG

Udržujte celoročně příjemnou pokojovou teplotu pomocí bytové nástěnné klimatizace pro obytné budovy. Kolekce klimatizací LG je navržena pro efektivní chlazení malých místností. Umožní vám udržet si chladnou hlavu po celé léto. Výrobky obsahují fluorované skleníkové plyny. Klimatice do bytu či domu od LG nabízejí více než jen vytvoření příjemné teploty.

Řada ARTCOOL Gallery přináší designovou revoluci – klimatizační jednotka už není jen nenápadná krabice na zdi, ale doslova umělecké dílo. Chytré spojení špičkové technologie a umění vás mile překvapí. 

Funkce čištění vzduchu: Domácí klimatizace LG mohou obsahovat plazmový filtr, trojitý filtr, antialergický filtr nebo jejich kombinace. Díky této výbavě umějí z ovzduší odstraňovat řadu pevných i plynných nečistot, jako jsou prach, bakterie nebo alergeny. Pomáhají tak předcházet řadě onemocnění.

Antikorozní technologie Gold Fin: Venkovní jednotky jsou standardně opatřovány antikorozním povlakem na bázi zlata. Toto opatření výrazně prodlužuje životnost přístroje.

Převezměte kontrolu nad prostředím, ve kterém pobýváte. Pomohou vám v tom účinné bytové klimatizace LG. Ať už si vyberete systém single-split, který umožňuje regulovat teplotu v několika místnostech najednou, NEO Plasma jednotku nebo nástěnnou klimatizaci do vaší kanceláře, skladu či zasedací místnosti, vždy se můžete spolehnout na technologie domácích klimatizací od LG, které optimálně sníží teplotu a zajistí vašim prostorám pohodlí po celý rok. Pokud hledáte řešení pro ekologické vytápění domu, budou vás zajímat rovněž tepelná čerpadla LG Therma V.

 

LG klimatizace - chlazení chytře i na dálku

Z práce domů se většinou těší skoro každý. S naší klimatizací se ale budete těšit ještě o něco víc, protože si už v práci můžete navolit teplotu, do které pak domů dorazíte. Teplíčko i osvěžující chládek, všechno zařídíte na dálku pomocí chytrého telefonu a aplikaci LG Smart ThinQ™.

CENY UVEDENY BEZ MONTÁŽE

Klimatizace LG S12EQ, chladivo R32

(3,5 kW chlazení, 4,0 kW topení - tepelné čerpadlo vzduch-vzduch do -10°C!  SCOP 4,0); A++/A+

Výsledek obrázku pro Klimatizace LG S12EQ, chladivo R32

Cena jednotky 17.800,- bez DPH

 

Klimatizace LG PC12SQ - WiFi, chladivo R32

(3,5 kW chlazení, 4,0 kW topení - tepelné čerpadlo vzduch-vzduch do -10°C!  SCOP 4,0; WIFI); A++/A+

Klimatizace LG PC12SQ - WiFi, chladivo R32

Cena jednotky 20.500,- bez DPH

Klimatizace LG DC12RQ, chladivo R32

(3,5 kW chlazení, 4kW topení - tepelné čerpadlo vzduch-vzduch -15°C! SCOP 4,6) A++/A++

Klimatizace LG DC12RQ, chladivo R32

Cena jednotky 27.500,- bez DPH

 

ARTCOOL MIRROR AC12BQ

(3,5 kW chlazení, 4 kW topení - tepelné čerpadlo vzduch-vzduch do -10°C!  SCOP 4,0!!, WIFI, Design-zrcadlo); chladivo R32; A++/A+

Výsledek obrázku pro ARTCOOL MIRROR AC12BQ

Cena jednotky 30.000,- bez DPH

MÁTE ZÁJEM O NÁVRH KLIMATIZACE ČI TEPELNÉHO ČERPADLA ZDARMA!
Napište nám a mi Vám zavoláme na zpět.